Ανακοινώσεις
AtromitosWomen: Συλλεκτικά μπλουζάκια
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2020/06/koufopoulosnees1-569x380.jpg)
Τα νέα συλλεκτικά μπλουζάκια προστέθηκαν στην αθλητική γκαρνταρόμπα σε Γυναίκες και Νέες Ατρομήτου, αφού τα παρέδωσε ιδιοχείρως ο αντιπρόεδρος Γιώργος Κουφόπουλος στις προπονητικές εγκαταστάσεις στη Χρυσούπολη.
Τα μπλουζάκια αποτελούν χορηγία της επιχείρησης του κ. Κουφόπουλου “Λιχουδιές” και της αλυσίδας κρεάτων – Φάρμα Γερολυμάτος, που δέχθηκαν τις ευχαριστίες διοίκησης, προπονητικής ομάδας και των νεαρών αθλητριών, με τη συνοδεία της απαραίτητης αναμνηστικής φωτογραφίας αμέσως μετά το τέλος της προπόνησης.