Κ19: Παναιτωλικός – Ατρόμητος Αθ. 2-2

Σκόραρε δύο φορές στο ξεκίνημα κάθε ημιχρόνου και αμφότερες ισοφαρίστηκε εντός του 45λεπτου, με αποτέλεσμα να περιοριστεί στο τελικό 2-2 και τον βαθμό της ισοπαλίας η Κ19 του Ατρομήτου Αθηνών στο Αγρίνιο.

Ο Δαλαμήτρας στο 3ο λεπτό άνοιξε το σκορ για το συγκρότημα του Γιώργου Κορακάκη και ο ίδιος παίκτης είδε τη μπάλα να σταματάει στο δοκάρι λίγο πριν την εκπνοή του πρώτου μέρους, ενώ ο Παναιτωλικός είχε βρει γκολ ισοφάρισης στο 33′.

Ο Τσαντήλας ήταν ο σκόρερ του δεύτερου τέρματος για την ομάδα του “αστεριού” με τη συμπλήρωση δέκα λεπτών στην επανάληψη, αλλά το τελικό σκορ (2-2) διαμορφώθηκε από τους γηπεδούχους στο 68′.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.: Δήμος, Κούτρας (82′ Γεωργόπουλος), Γκίνη (70′ Μακρυγιαννάκης), Σταματούλας, Γκαμάνης, Μουντές, Μπουρνέλης (82′ Γκουτίδης), Παγώνης (70′ Πάζα), Δαλαμήτρας, Τσαντήλας.