Κ18: Κηπούπολη-Θρίαμβος Χ. 1-1

Ήταν καλύτερη, αλλά όχι και αποτελεσματική η Κ18 της Κηπούπολης που υποχρεώθηκε σε εντός έδρας ισοπαλία με σκορ 1-1 από το αντίστοιχο συγκρότημα του Θρίαμβου Χαϊδαρίου.

Οι νεαροί ποδοσφαιριστές του Δημήτρη Τσουκνάκη βρέθηκαν πίσω στο σκορ στο 36′, κόντρα στην εικόνα του αγώνα και πήγαν με το εις βάρος τους 0-1 στα αποδυτήρια για την ανάπαυλα μεταξύ των ημιχρόνων.

Μπήκαν πιο δυνατά στην επανάληψη, έφεραν το ματς στα ίσα πριν την συμπλήρωση μιας ώρας αγώνα, με σουτ του Μπυλύκμπασι από ασίστ Κολοκυθά, ωστόσο αν και είχαν τις ευκαιρίες για το τρίποντο, δεν τα κατάφεραν.

Διαιτητής: Γκουντας. Βοηθοί: Ανδρέου, Βλαχονάτσιος.

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ: Δουλγεράκης, Κατσακούλας Π., Κολοκυθάς, Λόντος, Γερεντές, Κατσακούλας Κ., Στάμου, Βενέτης, Χριστοδούλου, Μπαρδώσας Άλ., Σταματογιαννόπουλος (Δημητρίου, Κωνσταντινίδης, Κλένιας, Γερονικολός, Σέμπρος, Μπαρδώσας Π., Πατσής, Μπυλύκμπασι).