Κ18: Ηρακλής – Κηπούπολη 0-1

Δίκαιη νίκη της Κ18 της Κηπούπολης επί του αντίστοιχου συγκροτήματος του Ηρακλή, στο γήπεδο Ηφαίστου.

Πέραν του τέρματος που τους έβαλε μπροστά στο σκορ πριν καλά καλά συμπληρωθεί το πρώτο δεκάλεπτο, οι φιλοξενούμενοι είχαν κι άλλες καλές στιγμές με Χριστοδούλου και Βενέτη, αλλά δεν κατάφεραν να διευρύνουν το προβάδισμά τους.

Στην περισσότερο μοιρασμένη επανάληψη δεν περίσσεψαν οι επικίνδυνες φάσεις μπροστά στις δύο εστίες με αποτέλεσμα το σκορ ημιχρόνου (0-1) να παραμείνει και ως τελικό.

Σκόρερς: – / 8′ Μπυλύκμπασι

Διαιτητής: Σιδέρης. Βοηθοί: Βάγγερ, Κυρόγλου.

ΗΡΑΚΛΗΣ: Σταυρόπουλος, Μπέτσης, Σακκάς, Χριστόπουλος, Σιταράς, Μαγκίτσας, Βυθούλκας, Ανδριώτης, Καραμανώλης, Γκέρος Ν., Λοϊζίδης (Μπαρμπούτης, Πάνος, Βασιλάκος, Γκέρος Π., Κιάρρι).

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ: Γερονικολός, Κατσακούλας Π., Δημητρίου, Κολοκυθάς, Γερεντές, Κόκλας, Βενέτης, Κατσακούλας Κ., Μπυλύκμπασι, Στάμου, Χριστοδούλου (Μπαρδώσας Α., Μπαρδώσας Π., Λοντος, Δουλγεράκης, Πατσης, Βαργιαμίδης).