Κ16: Κηπούπολη-Όμιλος 1-3

Την τρίτη της νίκη (και δευτερη εκτός έδρας) πήρε η Κ16 του Α.Ο. Περιστερίου, επικρατώντας του αντίστοιχου συγκροτήματος της Κηπούπολης με σκορ 1-3.

Με προβάδισμα απο το πρώτο μέρος (1-2 σκορ ημιχρόνου) οι νεαροί ποδοσφαιριστές του Σάκη Αναστασόπουλου δεν κινδύνεψαν στην επανάληψη, αντίθετα είχαν ευκαιρίες (Μπαχας, Ζαγορίτης) για ευρύτερο σκορ του τελικού 1-3 που διαμορφώθηκε στα μέσα του δεύτερου 35λέπτου.

Σκόρερς: Κατρισιώσης / Φακίτσας, Ματσούκας, Παππάς.

Διαιτητής: Ισσα.

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ: Μπρούμας, Νικολούδης, Αθουσάκης Δ., Χαιρόπουλος, Ανωγιάτης, Τσαμπας, Αθουσάκης Γ., Κατρισιώσης, Μπαρδώσας, Βαλμάς, Μπάμπαλης, (Μπουρνιάς, Γιωργης, Σιουρούνης).

Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ: Παπαδάκος, Ροζης, Zeneli, Παππάς, Δρακωνάκης, Τρυφιάτης, Ζαγορίτης, Φακίτσας, Μπαχας, Ματσούκας, Παπας (Καραβελάκης, Νόκου, Πετρίδης, Αραβανής Βασιλόπουλος).