Κ16: Κηπούπολη – Ανθούπολη 4-0

Με δύο γρήγορα γκολ στο πρώτο δεκάλεπτο της αναμέτρησης των Κ16, Κηπούπολης και Ανθούπολης, οι γηπεδούχοι πήραν αδιαμφισβήτηττο προβάδισμα και έφτασαν χωρίς προβλήματα στην επικράτηση, με τελικό σκορ 4-0.

Οι νεαροί ποδοσφαιριστές του Δημήτρη Τσουκνάκη πέτυχαν δύο ακόμη τέρματα στην επανάληψη, με τον Καμαρινό να σερβίρει το τρίτο και να σκοράρει το τέταρτο.

Σκόρερς: 2′ Σαββουλίδης, 6′ (πεν.) Ζαραϊδώνης, 39′ Σερίφης, 51′ Καμαρινός / –

Διαιτητής: Μικελόπουλος.

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ: Νότι, Ζαραϊδώνης, Τζαβάρας, Σαββουλίδης, Ντούμης, Ανδρονιώτης, Τζαγκαράκης Ν., Σαμούρης, Παπαδόπουλος, Καμαρινός, Σερίφης (Τζαγκαράκης Ε., Παυλάκος, Σιαφάκας, Γερονικολός, Παπακώστας, Κατσάτσος, Μπουκουρίτσι).

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ: Μπουζούκης, Σαββίδης, Καλούδης, Παπλωματάς, Λανάι, Λυμπερόπουλος, Ροΐδης, Ακπάτα, Λάσκαρης, Κανταρης, Πετρούτ (Μανιάτης).