Κ15: Ολυμπιακός – Ατρόμητος Αθ. 3-1

Ήττα με ανατροπή για την Κ15 του Ατρομήτου Αθηνών, από το αντίστοιχο συγκρότημα του Ολυμπιακού, στο γήπεδο της Προοδευτικής.

Οι νεαροί ποδοσφαιριστές του Πέτρου Κοντοβράκη μπήκαν μπροστά στο σκορ με γκολ του Σέχου, λίγο πριν την συμπλήρωση του πρώτου εικοσαλέπτου, ωστόσο οι “ερυθρόλευκοι” βρήκαν γκολ ισοφάρισης με τον Ζουριδάκη, λίγο πριν οι δύο ομάδες πάνε στα αποδυτήρια για την ανάπαυλα μεταξύ των ημιχρόνων.

Τα πράγματα άλλαξαν στην επανάληψη και εντός πενταλέπτου (52′ – 56′) οι γηπεδούχοι πήραν προβάδισμα δύο τερμάτων με τους Σκουρόπουλο και Κωστούλα και με το 3-1 φτάσαμε ως το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητής της αναμέτρησης.

Διαιτητής: Γεωργόπουλος. Βοηθοί: Ζερβάκης, Δαφερέρας.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.: Κατσάρας, Γαλατάς, Σπηλιόπουλος Καρόπουλος, Βαρδακώστας, Βασιλακόπουλος, Μπουρλάκου, Σεχου, Ζότο, Κοκκόριας, Βλαχάκης (Μάνδαλος, Τασιούλας, Σεφεράι, Φρέρης, Στεργίου).