Κ14: Αγ. Ιερόθεος-Κηπούπολη 3-1

Από δύο γκολ είχε κάθε ημίχρονο της αναμέτρησης των Κ14, Αγίου Ιεροθέου και Κηπούπολης, στο κεντρικό γήπεδο των αθλητικών εγκαταστάσεων της Χωράφας.

Δύο για τον Άγιο Ιερόθεο που πήγε με το προβάδισμα των δύο τερμάτων στα αποδυτήρια για την ανάπαυλα μεταξύ των ημιχρόνων κι από ένα για κάθε ομάδα στην επανάληψη, με την Κηπούπολη να μειώνει σε 2-1 με απευθείας εκτέλεση φάουλ και τους γηπεδούχους να απαντούν, διαμορφώνοντας το τελικό 3-1.

Σκόρερς: Μπουσόιου, Βρεττός, Παπαντωνόπουλος / Δεληγιάννης.

Διαιτητής: Ρισσάκης.

ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ: Θεοφιλόπουλος, Σταματόπουλος, Δεληκλιτσιώτης, Ντόμπρος, Ανδριανόπουλος, Σκαρπας, Παπαντωνόπουλος, Βρεττός, Μητσης, Λουκαταρης, Μπουσόιου (Τάκος, Σταθόπουλος, Βαλσαμίδης).

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ: Κωτσόπουλος, Βεργαδος, Βουδούρης Γ., Βουδούρης Κ., Λυκούδης, Λακουμέντας, Καψής Μ., Δεληγιάννης, Νάνος, Σιφογιαννάκης, Κορωσης (Καψής Ν., Παγωτσης, Λυσανδρόπουλος, Γλαβάς, Παγκράτης, Χριστοδούλου).