Κ14: Αγ. Ιερόθεος – Ελπίδα Αγ. Αν. 2-2

Ισόπαλη με σκορ 2-2 ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση των Κ14, Αγίου Ιεροθέου και Ελπίδας Αγίων Αναργύρων, στο κεντρικό γήπεδο των αθλητικών εγκαταστάσεων της Χωράφας.

Μετά από ένα μάλλον μέτριο -και χωρίς μεγάλες φάσεις μπροστά στις δύο εστίες- πρώτο ημίχρονο, η επανάληψη αποζημίωσε και με το… παραπάνω όσους δήλωσαν παρόντες στην εξέδρα.

Τέσσερα γκολ, με τους φιλοξενούμενους να επιδίδονται σε ρεσιτάλ αποτελεσματικότητας και τους γηπεδούχους να φέρνουν το παιχνίδι στα ίσα ακριβώς στην εκπνοή, σε επιβράβευση της πίστης και της επιμονής τους.

Σκόρερς: 54′ Ζαγαρέλος, 60′ Ρηνάκης / 35′ Ζαμπέτης, 40′ Φούκας.

Διαιτητής: Γαλαριώτης.

ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ: Κουτσογιάννης, Γραφάκος, Καράι, Χαλικιάς, Ρηνάκης, Δουζένης, Ρίρα Ελ., Ναζεράι, Παπανικολάου, Ζαγαρέλος, Ντόμπρος (Καμπάς, Βασιλάκος).

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Μάρκου, Κάβουρας, Παπαϊωάννου, Σπυρόπουλος, Παπακωνσταντίνου, Κίτσος, Φευγας, Ζαμπέτης, Φούκας, Κολοβός (Κρητικός).