Κ12(SL): Αγ. Ανάργυροι – Ηρακλής 2-1

Το γκολ των Αγίων Αναργύρων σχεδόν με την έναρξη της επανάληψης έκρινε την αναμέτρηση των Κ12, με τον Ηρακλή, στο πλαίσιο του τουρνουά Soccerlink.

Το γκολ του Παπαχρήστου έστειλε τις δύο ομάδες ισόπαλες με σκορ 1-1 στα αποδυτήρια για στην ανάπαυλα μεταξύ των δύο ημιχρόνων, αλλά δεν είχε συνέχεια από πλευράς των Περιστεριωτών.

ΗΡΑΚΛΗΣ: Αιγίδης, Σγουρός, Σκαρβέλης, Καρύδης, Σαλταπίδας, Μαρουλάκης, Ξένος, Καρακώστας, Παπαχρήστου, Μουγιάκος, Κριτής, Μαλιάγκας, Οαρτσέα,

Ήττα στις λεπτομέρειες και για την έτερη ομάδα της Κ12 του Ηρακλή που αγωνίζεται στο πλαίσιο του Acropolis Cup, αφού ηττήθηκε με σκορ 4-6 στο γήπεδο Kifissos, από την Καστέλλα.

Σκόρερς για τον Ηρακλή οι Αποστολόπουλος (2), Σγουρός και Σκαρβέλης (απευθείας εκτέλεση φάουλ).

ΗΡΑΚΛΗΣ: Γκερλές, Ράπτης, Αναστασόπουλος, Αποστολόπουλος, Σιμόν, Σγουρός, Σκαρβέλης, Μωραΐτης, Δελής, Παντελίδης.