Κ12: ΠΑΣ Αθηνών – Αγ. Ιερόθεος 2-1

Η Κ12 του Αγίου Ιεροθέου ισοφάρισε με την έναρξη της επανάληψης το εις βάρος της 1-0 σκορ ημιχρόνου και στον εναπομείναντα χρόνο έψαξε με καλές προϋποθέσεις ένα δεύτερο τέρμα που θα την οδηγούσε στην πλήρη ανατροπή, στο Orion Γλυφάδας.

Δεν τα κατάφερε και σαν να μην έφτανε αυτό δέχθηκε το 2-1 τέσσερα λεπτά πριν την εκπνοή της αναμέτρησης, γκολ που έμεινε αναπάντητο και έδωσε τη νίκη στους γηπεδούχους.

Σκόρερς: 18′ Σταμουλάνης, 46′ Νικολάου / 27′ Σέργιος.

Διαιτητής: Κόλλιας.

ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966: Kashari, Σταμουλάνης, Λαζαρης, Μάρκου, Βάσσος, Δεστορι, Σαμπάνης, Φύκας, Νικολάου (Δράκος, Οικονομόπουλος, Αμουργιανός, Αποστολόπουλος, Βούλτσος, Κονδυλίδης).

ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ: Στυλος, Ρούσσος, Μητσης, Τσιαφαρας, Σέργιος Τάκος, Κουτουλάκης, Kolami, Τώρος (Γιατράς, Ζούρδος, Ελληνάκης, Ανδριανόπουλος).