ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα των Παίδων (Κ16)
Το πρόγραμμα των αγώνων του Α’ Ομίλου του πρωταθλήματος Κ16 της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αθηνών, έτσι όπως αναδείχθηκε από την οικεία διαδικασία στα γραφεία της Ένωσης:
1η αγωνιστική
Αγ. Ιερόθεος – Ατρόμητος Αθ.
Ηρακλής – Ιάσων
Κεραυνός Πετρ. – Άρης Πετρ.
Α.Ο. Ιλίου – Ήφαιστος
Κηπούπολη – Φοίνικας
Αίμος Πετρ. (1) – Θύελλα Π.
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
2η αγωνιστική
Α.Ο. Περιστερίου – Αγ. Ιερόθεος
Ατρόμητος Αθ. – Ηρακλής
Ιάσων – Κεραυνός Πετρ.
Άρης Πετρ. – Α.Ο. Ιλίου
Ήφαιστος – Κηπούπολη
Φοίνικας – Αίμος Πετρ. (1)
ΡΕΠΟ: ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3η αγωνιστική
Ηρακλής – Α.Ο. Περιστερίου
Κεραυνός Πετρ. – Ατρόμητος Αθ.
Α.Ο. Ιλίου – Ιάσων
Κηπούπολη – Άρης Πετρ.
Αίμος Πετρ. (1) – Ήφαιστος
Θύελλα Π. – Φοίνικας
ΡΕΠΟ: ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
4η αγωνιστική
Α.Ο. Περιστερίου – Κεραυνός Πετρ.
Αγ. Ιερόθεος – Ηρακλής
Ατρόμητος Αθ. – Α.Ο. Ιλίου
Ιάσων – Κηπούπολη
Άρης Πετρ. – Αίμος Πετρ. (1)
Ήφαιστος – Θύελλα Π.
ΡΕΠΟ: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
5η αγωνιστική
Α.Ο. Ιλίου – Α.Ο. Περιστερίου
Κεραυνός Πετρ. – Αγ. Ιερόθεος
Κηπούπολη – Ατρόμητος Αθ.
Αίμος Πετρ. (1) – Ιάσων
Θύελλα Π. – Άρης Πετρ.
Φοίνικας – Ήφαιστος
ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
6η αγωνιστική
Α.Ο. Περιστερίου – Κηπούπολη
Αγ. Ιερόθεος – Α.Ο. Ιλίου
Ηρακλής – Κεραυνός Πετρ.
Ατρόμητος Αθ. – Αίμος Πετρ. (1)
Ιάσων – Θύελλα Π.
Άρης Πετρ. – Φοίνικας
ΡΕΠΟ: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
7η αγωνιστική
Αίμος Πετρ. (1) – Α.Ο. Περιστερίου
Κηπούπολη – Αγ. Ιερόθεος
Α.Ο. Ιλίου – Ηρακλής
Θύελλα Π. – Ατρόμητος Αθ.
Φοίνικας – Ιάσων
Ήφαιστος – Άρης Πετρ.
ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
8η αγωνιστική
Α.Ο. Περιστερίου – Θύελλα Π.
Αγ. Ιερόθεος – Αίμος Πετρ. (1)
Ηρακλής – Κηπούπολη
Κεραυνός Πετρ. – Α.Ο. Ιλίου
Ατρόμητος Αθ. – Φοίνικας
Ιάσων – Ήφαιστος
ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
9η αγωνιστική
Φοίνικας – Α.Ο. Περιστερίου
Θύελλα Π. – Αγ. Ιερόθεος
Αίμος Πετρ. (1) – Ηρακλής
Κηπούπολη – Κεραυνός Πετρ.
Ήφαιστος – Ατρόμητος Αθ.
Άρης Πετρ. – Ιάσων
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
10η αγωνιστική
Α.Ο. Περιστερίου – Ήφαιστος
Αγ. Ιερόθεος – Φοίνικας
Ηρακλής – Θύελλα Π.
Κεραυνός Πετρ. – Αίμος Πετρ. (10
Α.Ο. Ιλίου – Κηπούπολη
Ατρόμητος Αθ. – Άρης Πετρ.
ΡΕΠΟ: ΙΑΣΩΝ
11η αγωνιστική
Άρης Πετρ. – Α.Ο. Περιστερίου
Ήφαιστος – Αγ. Ιερόθεος
Φοίνικας – Ηρακλής
Θύελλα Π. – Κεραυνός Πετρ.
Αίμος Πετρ. (1) – Α.Ο. Ιλίου
Ιάσων – Ατρόμητος Αθ.
ΡΕΠΟ: ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
12η αγωνιστική
Α.Ο. Περιστερίου – Ιάσων
Αγ. Ιερόθεος – Αρης Πετρ.
Ηρακλής – Ήφαιστος
Κεραυνός Πετρ. – Φοίνικας
Α.Ο. Ιλίου – Θύελλα Π.
Κηπούπολη – Αίμος Πετρ.
ΡΕΠΟ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
13η αγωνιστική
Ατρόμητος Αθ. – Α.Ο. Περιστερίου
Ιάσων – Αγ. Ιερόθεος
Άρης Πετρ. – Ηρακλής
Ήφαιστος – Κεραυνός Πετρ.
Φοίνικας – Α.Ο. Ιλίου
Θύελλα Π. – Κηπούπολη
ΡΕΠΟ: ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (1)