Ανακοινώσεις
Το νέο Δ.Σ. της Θύελλας Περ.
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2018/02/thyellapita1.jpg)
Συγκροτήθηκε σε σώμα το νέο πενταμελές διοικητικό συμβούλιο της Θύελλας Περιστερίου, όπως προέκυψε από τις αρχαιρεσίες της περασμένης Δευτέρας 12 Ιουλίου.
Το απαρτίζουν οι:
Πρόεδρος: Κόκορη Αγγελική
Αντιπρόεδρος: Γεώργιος Αναγνώστου
Γενικός Γραμματέας: Θόδωρος Αθανασόπουλος
Ταμίας: Γεώργιος Τσολάκας
Γενικός Αρχηγός: Αργυρώ Σολιδάκη
Στις προτεραιότητες του διοικητικού σχήματος είναι πλέον οι συνεργασίες με τις οποίες θα πορευτεί τη νέα περίοδο ο περιστεριώτικος σύλλογος, τόσο σε επίπεδο αντρικού τμήματος (Ήφαιστος Περ.), όσο και σε επίπεδο υποδομών (Ακαδημία Επιλέκτων).