Ανακοινώσεις
Στο ΕΑΚ Ηφαίστου οι Νέες Ατρομήτου
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2021/11/neesatromitoudoxa2021A-757x380.jpg)
Στις 3 μ.μ της Κυριακής, στο ΕΑΚ Ηφαίστου, ορίστηκε η αναμέτρηση της 5ης αγωνιστικής ημέρας για τον 2ο όμιλο του πρωταθλήματος της Β’ εθνικής γυναικών, Νέες Ατρομήτου – Πήγασος Θριασίου.
Το συγκρότημα της Καλομοίρας Κοντομίχη, μετά και τη νίκη στο εξ αναβολής παιχνίδι της πρεμιέρας με τη Δόξα Πηγαδακίων (0-2 στη Ζάκυνθο) στρογγυλοκάθισε στην κορυφή, με 4/4 και συντελεστή τερμάτων 26-1.