Ανακοινώσεις
Στον Όμιλο ο Τ. Παντέλης
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2022/07/pantelispaok2022-663x380.jpg)
Σε συμφωνία με τον παλαίμαχο διεθνή άσο, με θητεία σε Απόλλωνα Αθηνών, ΠΑΟΚ και Πανιώνιο, Τάκη Παντέλη, ήρθε η διοίκηση του Α.Ο. Περιστερίου, ώστε να αναλάβει την εκγύμναση των τερματοφυλάκων του συλλόγου, αντρικού και ποδοσφαιρικής Ακαδημίας.
Εκτός αυτού, ο Τάκης Παντέλης θα λειτουργήσει, πάντα με έδρα το προπονητήριο της Τσαλαβούτα και Σχολή τερματοφυλάκων, στην οποία θα μπορούν να “φοιτούν” και νεαροί αθλητές εκτός Ομίλου.