Ανακοινώσεις
Στις 3 μ.μ. της Κυριακής με τον ΟΦΗ
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2019/10/atromitoswomenalltogether-773x380.jpg)
Στις 3 το μεσημέρι της Κυριακής, στο γήπεδο του Ατσαλένιου, θα διεξαχθεί η αναμέτρηση της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α’ εθνικής γυναικών, ΟΦΗ – Ατρόμητος Αθηνών.
Το παιχνίδι θα διευθύνει ο διαιτητής που “σφύριξε” μία εβδομάδα νωρίτερα και τις Νέες Ατρομήτου κόντρα στον Εργοτέλη, ο Δημήτρης Μόσχου. Βοηθούς θα έχει τους Μιχάλη Κοκοτάκη (όπως και στο “Μαρτινέγκο”) και Μανόλη Καφεσάκη, άπαντες του συνδέσμου Λασιθίου.