Ανακοινώσεις
Στη Μύκονο οι Νέες Ατρομήτου
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2021/09/neesatromitou2021A-689x380.jpg)
Στη Μύκονο με την τοπική Αθλητική Ένωση είναι το επόμενο προγραμματισμένο φιλικό παιχνίδι για τις Νέες Ατρομήτου, το προσεχές Σάββατο.
Συγκεκριμένα, στις 3 μετά το μεσημέρι του Σαββάτου το συγκρότημα της Καλομοίρας Κοντομίχη θα φιλοξενηθεί από την Α.Ε. Μυκόνου στο γήπεδο της Άνω Μεράς, “Δωρόθεος Στέκας”.
Αντίπαλος θα βρεθεί η παίκτρια των Νέων Ατρομήτου, Μαριάνα Κατσιπάνου, που μόλις την προηγούμενη εβδομάδα ολοκλήρωσε την… ποδοσφαιρική μετακόμισή της στο “νησι του ανέμων”.