Ανακοινώσεις
Στην εθνική Κορασίδων η Δ. Ψυρρή
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2020/08/Psiridanaineesatromitou-720x380.jpg)
Η τερματοφύλακας των Νέων Ατρομήτου, Δανάη Ψυρρή, είναι στα νέα πρόσωπα των κλήσεων για την εθνική ομάδα Κορασίδων, που συγκεντρώνεται την Τρίτη για τριήμερο προπονήσεων (22-24/6).
Αν και έχει μόλις έναν χρόνο στον περιστεριώτικο σύλλογο, η Δανάη πρόσθεσε γρήγορα το όνομά της στην μακρά λίστα των αθλητριών του που έχουν φορέσει και τιμήσει το εθνόσημο, σε όλες τις ηλικιακές κατηγορίες, μέχρι σήμερα.