Ανακοινώσεις
Πρεμιέρα των Γυναικών Περιστερίου
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2021/10/peristeriladies2021D-1-773x380.jpg)
Το πρώτο τους επίσημο παιχνίδι δίνουν στις 4 το απόγευμα της Κυριακής (17/10), στο Δημοτικό Γήπεδο Φυλής (Θρασύβουλου), οι Γυναίκες Περιστερίου στο πρωτάθλημα της Γ’ εθνικής κατηγορίας.
Αντίπαλος η ομάδα του Ακράτητου, σ’ ένα παιχνίδι που θα διαιτητεύσει ο Κωνσταντίνος Αρβανίτης (Αθήνας) με βοηθούς τους Αναστασόπουλο και Μικελόπουλο του ίδιου συνδέσμου.