Ανακοινώσεις
Οι προεπιλογές για την εθνική Κορασίδων
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2022/03/peristeriladiesthomas2022C-773x380.jpg)
Έξι μέλη των Νέων Ατρομήτου και των Γυναικών Περιστερίου δίνουν το παρών στις προεπιλογές της εθνικής ομάδας Κορασίδων, στο προπονητήριο του Αγίου Κοσμά, αρχής γενομένης από την Παρασκευή 1 Απριλίου.
Με το Α’ γκρουπ της Παρασκευής θα προπονηθεί 16.00 – 17.30 η Χαρά Αντωνίου και με το Β’ γκρουπ θα προπονηθούν 18.30 – 20.00 η Ελεονόρα Λίκα, η Αναστασία Καμπόλη και η Ροζμαρι Μωϋσιάδη, όλες από τις Γυναίκες Περιστερίου.
Την Κυριακή 3 Απριλίου θα προπονηθούν 09.30 – 11.00 η Δανάη Ψυρρή και η Ιακωβίνα Αυδίκου από τις Νέες Ατρομήτου.