Ανακοινώσεις
Οι αρχαιρεσίες στον Ηρακλή
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2017/07/iraklis.jpg)
Στην επαναληπτική γενική συνέλευση εξελέγησαν τα μέλη του νέου διοικητικού συμβουλίου του Ηρακλή Περιστερίου, που ανακοίνωσε στην επίσημη σελίδα του στο FB τα αποτελέσμστα των αρχαιρεσιών.
Η ανακοίνωση έχει ως εξής:
“Σήμερα 15/7/2019, κατά την διενέργεια των αρχαιρεσιών της Γενικής Συνέλευσης του Ηρακλή Περιστερίου, ανακηρύχθηκαν ως εκλεγέντα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου κατά αλφαβητική σειρά οι παρακάτω:
1. ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4. ΜΑΓΚΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΤΣΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ και
7. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ”
Τις αμέσως επόμενες ημέρες η διοίκηση θα συγκροτηθεί σε σώμα. Υπεύθυνοι της ποδοσφαιρικής Ακαδημίας ορίστηκαν οι Νίκος Μαγκίτσας και Αθανάσιος Τσούκας.