Κ19: ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Αθ. 1-1

Η Κ19 του Ατρομήτου Αθηνών επιστρέφει με τον βαθμό της ισοπαλίας από τη Θεσσαλονίκη και το Αθλητικό Κέντρο LOLAS, μετά το ισόπαλο 1-1 με τον ΠΑΟΚ κι όμως δεν είναι ικανοποιημένη.

Προηγήθηκε στο σκορ, είχε ευκαιρίες για να ξαναπάρει προβάδισμα μετά την γρήγορη ισοφάριση και γενικά ήταν η συνολική αγωνιστική εικόνα που καλλιέργησε προσδοκίες και άφησε ελαφρά πικρία

Η ομάδα του Περιστερίου μπήκε μπροστά στο σκορ στο 62ο λεπτό με τον Μπουρνέλη, που αξιοποίησε όμορφη συνεργασία Δαλαμήτρα και Τσαντίλα, αλλά τρία λεπτά αργότερα, ο Μπάμπουρας έφερε το ματς στα ίσα μετά από ασίστ του Σπυράκου.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.: Δήμος, Γεωργόπουλος, Γκίνι, Σταματούλας, Γκαμάνης, Μουντές, Παγώνης, Τσαντίλας, Μπουρνέλης, Ανθουλάκης, Δαλαμήτρας (Οικονόμου, Παροτσίδης, Γκουτίδης).