Ανακοινώσεις
Κ18(SL): Ερμής Άνω Λ. – Όμιλος 0-3
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2021/11/k18Bomilos2021A-773x380.jpg)
Στην τέταρτή της νίκη σε επτά παιχνίδια και την 2η βαθμολογική θέση του ομίλου Fair Play του Soccerlink έφτασε η Κ18 του Α.Ο. Περιστερίου με την εκτός έδρας επικράτησή της επί του Ερμή Άνω Λιοσίων, με σκορ 0-3.
Τα γκολ του Ομιλου πέτυχαν οι Νταρινόπουλος, Παπαδάκης και Παππάς, ενώ αγωνίστηκαν οι Δαούλας, Σαγρής, Γρεζης, Φράνκο, Φατούρος, Μπολάνης, Παπαδάκης, Καραμπέκιος, Δημόπουλος, Ματσούκας, Νταρινόπουλος, Λαζαράκης και Παππάς.