Κ18: Καματερό – Ενωση 1-1

Πρώτος βαθμός, που θα μπορούσε να είναι και βαθμοί, για την Κ18 της Α.Ε. Περιστερίου που αντιμετώπισε στο Καματερό το αντίστοιχο συγκρότημα της ομώνυμης ομάδας, με το τελικό σκορ να διαμορφώνεται στο 1-1.

Οι γηπεδούχοι ήταν αυτοί που μπήκαν μπροστά στο σκορ με το… καλημέρα (3′), αλλά οι φιλοξενούμενοι “χτύπησαν” στην κατάλληλη στιγμή, λίγο πριν οι δύο ομάδες πάνε στα αποδυτήρια για την ανάπαυλα μεταξύ των ημιχρόνων.

Δύο ανεπιτυχή τετ α τετ στην επανάληψη και ένα δοκάρι του Μεγαλοοικονόμου στέρησαν από την Ένωση το προβάδισμα και -γιατί όχι;- τη πρώτη της νίκη.

Σκόρερς: 3′ Μυλωνάς / 39 Καραχάλιος.

Διαιτητής: Κουλοσούσας. Βοηθοί: Μαραγκάκης, Ζήσης.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ: Χαιρετάκης, Κουσιουνέλης, Σαββιδάκης, Τσουκαλας, Καρασουλος, Κουσιουνέλος, Ζησόπουλος, Μουζάκης, Πέππας Ι., Μυλωνάς, Παπαδόπουλος (Πέππας Χ., Παναγιωτόπουλος).

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ: Κουτσούπης, Σαμαράς, Καναβάς, Μαγουλάς, Γκόρος, Χατζηβασιλείου, Αντωνόπουλος, Μεγαλοοικονόμου, Αλεξανδράκης, Καραχάλιος, Χαϊκάλης.