Κ18: Α.Ε. Περιστερίου–Ήφαιστος 0-8

Ανταγωνιστική για ένα ημίχρονο αποδείχθηκε η αναμέτρηση των Κ18, Α.Ε. Περιστερίου και Ηφαίστου, το πρωί του Σαββάτου.

Η τυπικά γηπεδούχος Ένωση κατέρρευσε στην επανάληψη μετά την επίτευξη του τρίτου σε βάρος της τέρματος, δεχόμενη πέντε γκολ μέσα σε δέκα λεπτά, με τον δείκτη του σκορ να απογειώνεται στο τελικό 0-8.

Δυνατό ξεκίνημα για το συγκρότημα του Φραγκίσκου Χίου που ευτύχησε να ενισχυθεί από τα μέλη του που προπονούνται με την πρώτη ομάδα.

Σκόρερς: – / 6′ Ευθυμιάδης, 17′ και 60′ Τσέλιος, 55′ και 57′ Χαζιράκης, 58′ Παππάς, 64′ και 71′ Βασιλειάδης.

Διαιτητής: Κωσταγιάννης. Βοηθοί: Κουλοσουσας, Πρασσά.

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ: Κουτσούπης, Καναβάς, Γάριος, Πανταζής, Ντίσιος, Χατζηβασιλείου, Κουρούπης, Καραχάλιος, Γκόρος, Σταθής, Μαστοράκης (Hoxha, Αλεξανδράκης, Χαϊκάλης).

ΗΦΑΙΣΤΟΣ: Ρήγας, Χατζούδης, Βίτσας Ε., Σπυρόπουλος, Μάκος, Παππάς, Χαζιράκης, Γκέρτσο, Βασιλειάδης, Ευθυμιάδης, Τσέλιος (Χοντάι, Wassef, Βίτσας Θ.).