Ανακοινώσεις
Κ16(SL): Όμιλος–Ολυμπιακός Λ. 1-4
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2022/04/k16SLomilosolympiacosL2022A-773x380.jpg)
Κόντρα στον “απόλυτο” (8/8 πλέον) Ολυμπιακό Λιοσίων που συμμετέχει με το πρώτο τμήμα του στο τουρνουά Soccerlink, η Κ16 του Α.Ο. Περιστερίου είχε και απουσίες εκτός τερέν και επιπολαιότητες εντός του, με φυσιολογικό αποτέλεσμα την ήττα με σκορ 1-4.
Το γκολ του συγκροτήματος του Φραγκίσκου Χίου σημείωσε ο Τσιφτσής.
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ: Καρίμ, Ζενέλι, Σαγρής, Ευαγγελάτος, Σενγκιέργκης, Κοτσωρης, Νοκου, Γεωργακόπουλος, Πυρωτης, Μάρκου, Τσιφτσής, Καρδακάρης, Παπάνης, Βούλτσος, Παπαναστασίου, Μπέτσης.