Ανακοινώσεις
Κ16: Α.Ε. Ιλίου – Φοίνικας 0-2
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2021/11/k16foinikasaeiliou2021A-773x380.jpg)
Εξαιρετική στο πρώτο μέρος, με διαχειριστική διάθεση μετά το προβάδισμα δύο τερμάτων στο πρώτο πεντάλεπτο της επανάληψης, η Κ16 του Φοίνικα πέρασε αλώβητη από το Ίλιον
Οι νεαροί ποδοσφαιριστές του Δημήτρη Χιώτη επικράτησαν με το “καθαρό” 0-2 κόντρα στην τοπική Αθλητική Ένωση και ανέβηκαν στην πρώτη 5άδα του 1ου ομίλου της ΕΠΣΑ.
Σκόρερς: – / 26′ και 39′ Ρέντζος.
Διαιτητής: Θώμογλου, Βοηθός: Πολύζος.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ: Σιδερας Ε., Γεωργόπουλος, Zefi, Ψυχάρης, Αρβανιτίδης, Σιδεράς Π., Νασίμποβ, Κασούνης, Χρυσοστόμου, Παπαδόπουλος, Ρέντζος (Μακράκης, Μαζαρος, Αγγελόπουλος, Γκρανόπουλος).