Κ16: Άμιλλα – Αίμος Πετρ. 2-2

Ο Αίμος Πετρούπολης ήταν αυτός που προηγήθηκε πριν συμπληρωθεί το πρώτο 10λεπτο και τελικά αυτός που ισοφάρισε στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, παίρνοντας τον βαθμό της ισοπαλίας στο κεντρικό γήπεδο των αθλητικών εγκαταστάσεων της Χωράφας.

Ενδιάμεσα, η Άμιλλα Περιστερίου είχε ανατρέψει πλήρως την εις βάρος της κατάσταση και είχε 1-2 καλές ευκαιρίες για να διευρύνει το προβάδισμα, αλλά τελικά οι νεαροί ποδοσφαιριστές του Γιάννη Λιβαθινού κέρδισαν το χειροκρότημα για την προσπάθεια, χωρίς το τρίποντο.

Σκόρερς: 24′ και 47′ Ραλλης / 8′ Κεσίδης, 70+’ Ρερρές.

Διαιτητής: Θωμάς.

ΑΜΙΛΛΑ: Δήμτσιας, Γκουμας, Μουρούτης, Κωφίδης, Νίνης, Χόντζα, Δαμιανης, Καλογερόπουλος, Παπαγιαννόπουλος, Ραλλης, Γκόγκα (Καλύβας).

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ.: Κωτσόπουλος, Μπίτσας, Σαραντζόγλης, Ταμπάκης, Μανιάτης, Μηδελλιάς, Λακαφώσης, Ξαγοράρης, Μπουντασης, Κεσίδης, Ντικουλης (Φραγκάκης, Γκαγκας, Καλέμης, Ρερρές, Τσεκούρας, Ξηντάρας, Μεξάκης).