Κ15: Ατρόμητος Αθ. – ΟΦΗ 3-0

Άνετη νίκη, όπως ακριβώς περιγράφει και το τελικό σκορ 3-0, για την Κ15 του Ατρομητου Αθηνών επί του αντίστοιχου συγκροτήματος του ΟΦΗ, το πρωί του Σαββάτου, στο ΕΑΚ Ηφαίστου.

Η ανάπαυλα μεταξύ των ημιχρόνων βρήκε τους παίκτες του Σωτήρη Ρίζου να προηγούνται από το 32′ με γκολ του Τασιούλα, ενώ μέσα σ’ ένα πεντάλεπτο στην επανάληψη (57′ – 62′) οι Μπουρλάκου και Ζότο διεύρυναν το σκορ στο τελικό 3-0.

Οι φιλοξενούμενοι έψαξαν για το γκολ της τιμής, αλλά οι Κοζυράκης (70′) και Τσελεγγίδης (74′) δεν βρήκαν στόχο.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.: Κατσαράς, Σπηλιόπουλος, Γαλατάς, Βραδακώστας, Καρόπουλος, Βασιλακόπουλος, Φρέρης, Μπουρλάκου, Σέχου, Κοκκόριας, Τασιούλας (Βλαχάκης, Ζότο, Μαστρογιαννάκης, Στεργίου, Μάνδαλος).