Κ15: Αστέρας Τρ. – Ατρόμητος Αθ. 2-1

Σε ματς λεπτομερειών η Κ15 του Ατρομήτου Αθηνών ηττήθηκε με σκορ 2-1 από το αντίστοιχο τμήμα του Αστέρα Τρίπολης για την 7η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Superleague.

Οι Αρκάδες άνοιξαν το σκορ στο 25ο λεπτό με σουτ του Τζαμαλή και διπλασίασαν τα τερματά τους στο 70′ με τον Τσιούγγαρη. Η ομάδα του Περιστερίου πέτυχε το γκολ της τιμής στο 77ο λεπτό με τον Σέχου, αλλά τίποτε περισσότερο στον εναπομείναντα αγωνιστικό χρόνο.

Διαιτητής: Λουκας. Βοηθοί: Σταυρόπουλος, Τσούκας.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.: Κακαδιάρης, Κωνσταντόπουλος, Ρουμπιές, Παπασημάκης, Αργειτάκης, Τσάτσος, Ανδρεάδης, Μανταζέλης, Βλάχος, Ντίρμα, Τζαμαλής (Μπαλάσης, Χριστόπουλος, Στραγκάς, Τσιούγγαρης, Κουτσούνης)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.: Κατσάρας, Σπηλιόπουλος, Καρόπουλος, Βαρδακώστας, Γαλατάς, Φρέρης, Κωτσής, Κοκκόριας, Τασιούλας, Στεργίου, Μαστρογιαννάκης (Βλαχάκης, Σέχου, Μάνδαλος, Ζότο).