Κ14: Ορφέας Αιγ.-Ήφαιστος 0-2

Το ισόπαλο και άκαρπο 0-0 δεν λέει όλη την αλήθεια για το πρώτο μέρος της αναμέτρησης των Κ14, Ορφέα Αιγάλεω και Ηφαίστου, αφού ο Ήφαιστος ήταν καλύτερος και είχε τις ευκαιρίες για τουλάχιστον προβάδισμα ενός τέρματος πριν την ανάπαυλα μεταξύ των ημιχρόνων.

Αντίθετα στην επανάληψη οι νεαροί ποδοσφαιριστές του Νίκου Βακρά είχαν και την υπεροχή και την αποτελεσματικότητα για να την εξαργυρώσουν σε γκολ και τρίποντο στο ΔΑΚ Αιγάλεω.

Σκόρερς: – / 41′ Διονυσόπουλος, 53′ Μπάτζανος.

Διαιτητής: Κατελανάκης.

ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ: Βασιλόπουλος, Θεοφανίδης, Ξενάκης, Κουβεδάκης, Αλογογιάννης, Πιτσιλογλου, Περδίκης, Μπότος, Καραδήμας, Βαρβατσούλης, Σπύρος (Χατζησπύρογλου).

ΗΦΑΙΣΤΟΣ: Δράζιος, Χατζής, Παρασκευαδάκης, Δόγας, Μωραΐτης, Γκέρτσο, Διονυσόπουλος, Γεώργαλος, Κωβαίος, Μπάτζανος, Κούμε (Παππάς, Λάμπρου, Γκουτσούλας).