Κ14: Νέος μονόλογος “Αγίου” και 9-0

Μία ακόμη ευρεία νίκη για την Κ14 του Αγίου Ιεροθέου, που συνεχίζει με 5/5 και ενεργητικό 31-3 τέρματα, μετά από 5 αγωνιστικές στο πρωτάθλημα της ΕΠΣΑ.

Οι νεαροί ποδοσφαιριστές του Ισίδωρου Χαλιμούρδα είχαν τον πλήρη έλεγχο της αναμέτρησης κλείνοντας το πρώτο μέρος με σκορ 3-0, αλλά με έξι γκολ σε 15 λεπτά (37′ – 52′) στην επανάληψη άγγιξαν διψήφιο νούμερο, κόντρα στο νεανικότερο συγκρότημα του Ηρακλή που πάλεψε στο πρώτο ημίωρο, αλλά κατέρρευσε στο δεύτερο μέρος.

Σκόρερς: 16′, 37′, 42′ Μαλλής, 19′ Ρετζεπάι, 26′, 44′ Ζαγαρέλος, 40′, 52′ Ρίρα, 48′ Τσιάτσης / –

Διαιτητής: Κοντοπάνος.

ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ: Κουτσογιάννης, Ντόμπρος, Χαλικιάς, Μούτσα, Ζαγαρέλος, Λουδάρος, Μαλλής, Ρετζεπάι, Ρίρα, Καμπάς, Ντρες (Γραφάκος, Τσέλα, Μπέτσης, Τσιατσης).

ΗΡΑΚΛΗΣ: Τσαρλής, Βόγκλης, Βυθούλκας, Χριστόπουλος, Χρήστου, Πλάκου, Λουκάς, Ζάρκαλης, Κολιτσόπουλος, Γαβριελάτος, Καψής (Βασιλάκος, Καππάτος Γ., Πάνος, Τυράκης, Κιάρρι).