Κ14: Α.Ο. Περιστερίου–Αγ. Ιερόθεος 1-5

Το γκολ λίγο πριν την εκπνοή του πρώτου μέρους, έστειλε την Κ14 του Αγίου Ιεροθέου στα αποδυτήρια για την ανάπαυλα μεταξύ των ημιχρόνων μπροστά στο σκορ και τα δύο γρήγορα γκολ στο πρώτο πεντάλεπτο της επανάληψης την κάθισε για τα καλά στη θέση του οδηγού της αναμέτρησης με τον Α.Ο. Περιστερίου, στο ΕΑΚ Ηφαίστου.

Οι νεαροί ποδοσφαιριστές του Νικήτα Κατσίπη (ο Ισίδωρος Χαλιμούρδας βρισκόταν την ίδια ώρα στη Χωράφα με την Κ12) δεν επέτρεψαν στους γηπεδούχους να επιστρέψουν στο παιχνίδι, αντίθετα πέτυχαν δύο ακόμη τέρματα έναντι ενός και έφτασαν στο τελικό 1-5.

Σκόρερς: 47′ Στρατής / 26′ Μαλλής, 37′, 44′ Ρετζεπάι, 40′ Καμπάς, 52′ Γραφάκος.

Διαιτητής: Κοσμαδάκης.

Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ: Ξαφέλης, Σαρέλλης, Παππάς, Μπογιατζής, Βαλτογιάννης, Σπυρόπουλος, Τατίογλου, Σενγκέργκη, Μάρκου, Ματσούκας Οικονομίδης (Βασιλόπουλος, Γκοτσούλιας, Στρατής, Καραμπέκιος).

ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ: Κουτσογιάννης Ντρες, Ντόμπρος, Μούτσα, Χαλικιάς, Μαλλής, Λουδάρος, Τσιάτσης, Ρίρα, Καμπάς, Ρετζεπάι (Τσέλα, Γραφάκος).