Κ14: Αγ. Ιερόθεος – Χαϊδάρι 6-0

Με τρία γκολ σε κάθε ημίχρονο, η Κ14 του Αγίου Ιεροθέου διεύρυνε περαιτέρω το νικηφόρο σερί της από την αρχή της χρονιάς (13/13), επικρατώντας με σκορ 6-0 του αντίστοιχου συγκροτήματος του Χαϊδαρίου.

Στην πρεμιέρα της δεύτερης φάσης, οι νεαροί ποδοσφαιριστές του Ισίδωρου Χαλιμούρδα δεν συνάντησαν δυσκολίες στο να επιβάλλουν το παιχνίδι τους, αν και στην επανάληψη άργησε η επανασύνδεσή τους με την αντίπαλη εστία, με τα τρία τέρματα του β΄μέρους να σημειώνονται στο τελευταίο δεκάλεπτο.

Σκόρερς: 6′, 52′ Μαλλης, 19′ Ρετζεπάι, 24′ Μούτσα, 55′ Ζαγαρελος, 58′ Τσιάτσης / –

Διαιτητής: Γαλαριώτης.

ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ: Κουτσογιάννης, Ντρες, Ντόμπρος, Χαλικιάς, Μούτσα, Ζαγαρέλος, Γραφάκος, Μαλλής, Ρετζεπάι, Ρίρα, Καμπάς (Λαμπρόπουλος, Μπέτσης, Τσιάτσης).

ΧΑΪΔΑΡΙ: Καραβίτης, Κούκος, Πολυκρετης, Χριστοβασίλης, Μπότας, Γκιοσάι, Κατσικογιάννης, Τζιόκα, Χάλαρης Μ., Μαυροματίδης, Καλαποθαράκος (Γιαννόπουλος, Τόλης, Παπαδόπουλος, Μαρκάτος, Χάλαρης Θ.).