Ανακοινώσεις
Κ12: Δύο στα δύο για τον Όμιλο
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2018/10/omilosk12-1-773x380.jpg)
Δεύτερο παιχνίδι, δεύτερη νίκη, για την Κ12 του Α.Ο. Περιστερίου στην προκριματική φάση του Κυπέλλου Φιλίας, στο Respect Cup.
Οι νεαροί ποδοσφαιριστές του Γιάννη Γαϊτανίδη επικράτησαν με σκορ 3-0 του αντίστοιχου συγκροτήματος του Άρη Βούλας, με γκολ των Βασιλόπουλου, Ροζη και Ματσούκα.
Α.Ο. Περιστερίου: Αραβανής, Δημόπουλος, Μάκος, Λαζαράκης, Μπογιατζής, Μάρκου, Βασιλόπουλος, Ματσούκας, Παπαχριστοδούλου, Παππάς, Ροζής, Ντρίμερης, Τσιλεπής, Στουραΐτης, Καφριτσάς, Σαρέλης, Κότσορης.