Ανακοινώσεις
Κ10 Όμιλος: Σκοράρει και στα ρεπό
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2022/02/k10SLomilos2022A-773x380.jpg)
Μπορεί να είχε ρεπό από τις επίσημες αγωνιστικές υποχρεώσεις στο πλαίσιο του τουρνουά Soccerlink, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι έμειναν χωρίς παιχνίδι.
Η Κ10 του Α.Ο. Περιστερίου έδωσε φιλικό αγώνα και ο Λυκούργος Παπαδόγγονας είδε τους μικρούς ποδοσφαιριστές του να σκοράρουν 5 φορές, με αρκετές ακόμη ευκαιρίες και αυτό είναι το πιο σημαντικό.
Τρία γκολ πέτυχε ο Κάρλος και δύο ο Κυπαρισσος, ενώ αγωνίστηκαν οι Τσέρκεζης, Τσαμπαρλης, Κιτος, Πιτσάκου, Λιάπης, Μετάι, Κάρλος, Νεονάκης, Χαρισιάδης, Κυπαρισσος, Λουλουδάκης.