Ανακοινώσεις
Κηπούπολη: ‘Εναρξη για το πινγκ πονγκ
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2018/08/pingpong.jpg)
Έναρξη για το τμήμα επιτραπέζιας αντισφαίρισης του Α.Ο. Κηπούπολης σε πλήρως εξοπλισμένο χώρο και τρία τμήματα έτοιμα να υποδεχθούν κάθε ενδιαφερόμενο για το ολυμπιακό αυτό άθλημα.
Στη σχετική ανακοίνωσή του, ο περιστεριώτικος σύλλογος κάνει γνωστές όλες τις λεπτομέρειες που μπορεί να ενδιαφέρουν τους δημότες, για την προσπάθεια στην οποία ηγείται ο Θεόφιλος Τσεντεκίδης, έφορος του τμήματος και μέλος της τεχνικής επιτροπής της Ομοσπονδίας.
Η ανακοίνωση έχει ως εξής: