Ανακοινώσεις
Και πώς να το ξεχάσεις;
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2019/10/palaimaxoifiliko-773x380.jpg)
Και να θες να το ξεχάσεις (λέμε τώρα…), δεν γίνεται!
Ολόκληρος ο μηχανισμός της ποδοσφαιρικής Ακαδημίας του Ηφαίστου Περιστερίου δίνει τον καλύτερό του εαυτό για να φτάσει το μήνυμα της διεξαγωγής του φιλανθρωπικού χαρακτήρα φιλικού αγώνα των παλαιμάχων Ηφαίστου – Ατρομήτου Αθ., από άκρη σε άκρη στην πόλη μας
Λοιπόν, τη Δευτέρα 7 Οκτωβρίου, στις 5.30 το απόγευμα, στο ΕΑΚ Ηφαίστου, δίνουμε το παρών και ενισχύουμε όπως μπορούμε το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου μας.
Να το πούμε ακόμη μια φορά;