Ανακοινώσεις
Και πάλι διεθνής η Γιαννή
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2023/02/323292066_5800951999992952_340248608201630132_n-773x380.jpg)
Παρούσα και στις νέες κλήσεις της εθνικής ομάδας Κορασίδων η μεσοεπιθετικός των Νέων Ατρομήτου, Μιχαέλα Γιαννή, πρικειμένου να συμμετάσχει σε φιλικούς αγώνες κόντρα στο αντίστοιχο συγκρότημα της Σκωτίας, που θα διεξαχθούν στην Αθήνα.
Η Γιαννή ενσωματώνεται στο αντιπροσωευτικό μας συγκρότημα τη Δευτέρα 6 Φεβρουαρίου και θα επιστρέψει στη διάθεση της Καλομοίρας Κοντομίχη στις 11 τρέχοντος.