Ανακοινώσεις
Και η Γιαννακούλη στην Εθνική
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2019/03/atromitoswomen4-773x380.jpg)
Μετά τις Κορασίδες και τς Νεάνιδες που αποτελούν και την πλειονότητα των στελεχών του γυναικείου Ατρομήτου Αθ., ήρθε η κλήση και από την εθνική ομάδα Γυναικών και αφορά στην Δήμητρα Γιαννακούλη.
Η τερματοφύλακας του περιστεριώτικου συλλόγου θα είναι στην αποστολή της εθνικής μας ομάδας για τον εκτός έδρας αγώνα της προκριματικής φάσης του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος, με τη Γερμανία, στις 8 Οκτωβρίου και θα επιστρέψει την επομένη στην Αθήνα.
Θυμίζουμε ότι στις 13 Οκτωβρίου είναι η πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Α’ εθνικής, με τον Ατρόμητο να φιλοξενεί τα Τρίκαλα 2011, στο κεντρικό γήπεδο των αθλητικών εγκαταστάσεων της Χωράφας.