Ανακοινώσεις
Ηρακλής: Στην Π. Κυριακίδου Κ8 – Κ6
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2021/08/kyriakidouiraklis-773x380.jpg)
Το προτελευταίο κομμάτι του παζλ στην προπονητική ομάδα της ποδοσφαιρικής Ακαδημίας του Ηρακλή Περιστερίου τοποθετήθηκε το απόγευμα της Πέμπτης, στα γραφεία του συλλόγου.
Η σύντομη συνάντηση του προέδρου, Γρηγόρη Καλαντζή, του τεχνικού διευθυντή Ακαδημίας, Σάκη Αναστασόπουλου και της Παρασκευής Κυριακίδου επισφράγισε όσα είχαν ήδη συζητηθεί και της ανατέθηκαν τα τμήματα Κ8 και Κ6.
Η Π. Κυριακίδου είναι φοιτήτρια ΤΕΦΑΑ και εν ενεργεία ποδοσφαιρίστρια του Ατρομήτου Αθηνών.
Η πρώτη συγκέντρωση της νέας χρονιάς για τα μικρά τμήματα είναι προγραμματισμένη για τις 5 το απόγευμα της Τετάρτης 1 Σεπτεμβρίου, στο ΕΑΚ Ηφαίστου.