Ανακοινώσεις
Ηρακλής: “Γρήγορο πιστόλι” η Κ10
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2019/10/iraklisk10-2019D-773x380.jpg)
Εύκολο έργο απέναντι στο δεύτερο τμήμα προτζούνιορ του Α.Ο. Περιστερίου είχε η Κ10 του Ηρακλή, στο μικρό γήπεδο (6Χ6) των αθλητικών εγκαταστάσεων της Χωράφας.
Από τέσσερα γκολ πέτυχαν οι Κατσιαμάνης και Μήτρος και ένα ο Μαρουλάκης για το ευρύ 9-2, ενώ αγωνίστηκαν οι Κουλουκάκος, Μαρουλάκης, Ξένος, Μήτρος, Κριτής, Σαλταπίδας, Λαούρδας και Κατσιαμάνης.
Ήττα με σκορ 2-1 για το δεύτερο παιδικό τμήμα του Ηρακλή, κόντρα στην Κ16 του Δάσους Χαϊδαρίου.
Σκόρερ για τους “μπλε” ο Καρδάσης, ενώ έπαιξαν οι Καρπαθάκης, Κομπορόζος, Γονίδης, Ντίσιος, Λαβούτας, Μαυρωνάς, Βαγιανός, Κοντογόνης, Καρδάσης, Μαγκίτσας, Γκρίελας, Γκοράρι, Μακρής.