ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα των Νέων (Κ18)
Το πρόγραμμα των αγώνων του Α’ Ομίλου του πρωταθλήματος Κ18 της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αθηνών, έτσι όπως αναδείχθηκε από την οικεία διαδικασία στα γραφεία της Ένωσης:
1η αγωνιστική
Ήφαιστος – Αγ. Ιερόθεος
Φοίνικας – Κηπούπολη
Κεραυνός Πετρ. – Άρης Πετρ.
Ηρακλής – Άμιλλα
Αίμος Πετρ. – Α.Ο. Περιστερίου
Καματερό – Ελπίδα Αγ. Αναργύρων
ΡΕΠΟ: ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
2η αγωνιστική
Αγ. Ανάργυροι – Ήφαιστος
Αγ. Ιερόθεος – Φοίνικας
Κηπούπολη – Κεραυνός Πετρ.
Άρης Πετρ. – Ηρακλής
Άμιλλα – Αίμος Πετρ.
Α.Ο. Περιστερίου – Καματερό
ΡΕΠΟ: ΕΛΠΙΔΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
3η αγωνιστική
Φοίνικας – Αγ. Ανάργυροι
Κεραυνός Πετρ. – Αγ. Ιερόθεος
Ηρακλής – Κηπούπολη
Αίμος Πετρ. – Άρης Πετρ.
Καματερό – Άμιλλα
Ελπίδα Αγ. Αναργύρων – Α.Ο. Περιστερίου
ΡΕΠΟ: ΗΦΑΙΣΤΟΣ
4η αγωνιστική
Αγ. Ανάργυροι – Κεραυνός Πετρ.
Ήφαιστος – Φοίνικας
Αγ. Ιερόθεος – Ηρακλής
Κηπούπολη – Αίμος Πετρ.
Άρης Πετρ. – Καματερό
Άμιλλα – Ελπίδα Αγ. Αναργύρων
ΡΕΠΟ: Α.Ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
5η αγωνιστική
Ηρακλής – Αγ. Ανάργυροι
Κεραυνός Πετρ. – Ήφαιστος
Αίμος Πετρ. – Αγ. Ιερόθεος
Καματερό – Κηπούπολη
Ελπίδα Αγ. Αναργύρων – Άρης Πετρ.
Α.Ο. Περιστερίου – Άμιλλα
ΡΕΠΟ: ΦΟΙΝΙΚΑΣ
6η αγωνιστική
Αγ. Ανάργυροι – Αίμος Πετρ.
Ήφαιστος – Ηρακλής
Φοίνικας – Κεραυνός Πετρ.
Αγ. Ιερόθεος – Καματερό
Κηπούπολη – Ελπίδα Αγ. Αναργύρων
Άρης Πετρ. – Α.Ο. Περιστερίου
ΡΕΠΟ: ΑΜΙΛΛΑ
7η αγωνιστική
Καματερό – Αγ. Ανάργυροι
Αίμος Πετρ. – Ήφαιστος
Ηρακλής – Φοίνικας
Ελπίδα Αγ. Αναργύρων – Αγ. Ιερόθεος
Α.Ο. Περιστερίου – Κηπούπολη
Άμιλλα – Άρης Πετρ.
ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
8η αγωνιστική
Αγ. Ανάργυροι – Ελπίδα Αγ. Αναργύρων
Ήφαιστος – Καματερό
Φοίνικας – Αίμος Πετρ.
Κεραυνός Πετρ. – Ηρακλής
Αγ. Ιερόθεος – Α.Ο. Περιστερίου
Κηπούπολη – Άμιλλα
ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
9η αγωνιστική
Α.Ο. Περιστερίου – Αγ. Ανάργυροι
Ελπίδα Αγ. Αναργύρων – Ήφαιστος
Καματερό – Φοίνικας
Αίμος Πετρ. – Κεραυνός Πετρ.
Άμιλλα – Αγ. Ιερόθεος
Άρης Πετρ. – Κηπούπολη
ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
10η αγωνιστική
Αγ. Ανάργυροι – Άμιλλα
Ήφαιστος – Α.Ο. Περιστερίου
Φοίνικας – Ελπίδα Αγ. Αναργύρων
Κεραυνός Πετρ. – Καματερό
Ηρακλής – Αίμος Πετρ.
Αγ. Ιερόθεος – Άρης Πετρ.
ΡΕΠΟ: ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
11η αγωνιστική
Άρης Πετρ. – Αγ. Ανάργυροι
Άμιλλα – Ήφαιστος
Α.Ο. Περιστερίου – Φοίνικας
Ελπίδα Αγ. Αναργύρων – Κεραυνός Πετρ.
Καματερό – Ηρακλής
Κηπούπολη – Αγ. Ιερόθεος
ΡΕΠΟ: ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
12η αγωνιστική
Αγ. Ανάργυροι – Κηπούπολη
Ήφαιστος – Άρης Πετρ.
Φοίνικας – Άμιλλα
Κεραυνός Πετρ. – Α.Ο. Περιστερίου
Ηρακλής – Ελπίδα Αγ. Αναργύρων
Αίμος Πετρ. – Καματερό
ΡΕΠΟ: ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
13η αγωνιστική
Αγ. Ιερόθεος – Αγ. Ανάργυροι
Κηπούπολη – Ήφαιστος
Άρης Πετρ. – Φοίνικας
Άμιλλα – Κεραυνός Πετρ.
Α.Ο. Περιστερίου – Ηρακλής
Ελπίδα Αγ. Αναργύρων – Αίμος Πετρ.
ΡΕΠΟ: ΚΑΜΑΤΕΡΟ