Ανακοινώσεις
ΕΠΣΑ: Διπλή βράβευση για Κηπούπολη
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2020/01/kipoupoliacademy2020-650x380.jpg)
Διπλά τιμώμενος ο Α.Ο. Κηπούπολης στην ετήσια εορταστική εκδήλωση της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αθηνών, που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 31 Ιανουαρίου.
Συγκεκριμένα θα βραβευθεί η αντρική ομάδα ως προβιβασθείσα από την Β’ στην Α’ κατηγορία, αλλά και η ποδοσφαιρική της Ακαδημία θα παραλάβει το Κύπελλο Ήθους Υποδομής μεταξύ των συλλόγων όλων των πρωταθλημάτων υποδομής της αγωνιστικής περιόδου 2018-2019 (την ίδια διάκριση θα παραλάβει και ο Αίμος Πετρούπολης).