Ανακοινώσεις
Διαγόρας Αιγ.: Ο Στ. Γιάκας στην Κ18
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2020/02/diagorasegaleok18-650x380.jpg)
Χωρίς τον Πέτρο Πέτρου θα συνεχίσει και θα ολοκληρώσει την τρέχουσα αγωνιστική περίοδο η Κ18 του Διαγόρα Αιγάλεω, που παίρνει μέρος στη δεύτερη φάση του πρωταθλήματος της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αθηνών, μέσω του 10ου ομίλου της διοργάνωσης.
Το τμήμα αναλαμβάνει πλέον ο Στέλιος Γιάκας, υπεύθυνος της ποδοσφαιρικής Ακαδημίας του Διαγόρα, με ποδοσφαιρική παρουσία μεταξύ άλλων συλλόγων και στον Ήφαιστο Περιστερίου.