Ανακοινώσεις
Α.Ο.Περιστερίου: Το “καλημέρα” στη νέα σεζόν
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2017/07/a.o.peristeri.jpg)
Οι έφηβοι του Α.Ο.Περιστερίου θα είναι όπως πάντα αυτοί που θα ανοίξουν τον προπονητικό χορό της νέας αγωνιστικής περιόδου 2017-2018. Η “πρώτη” του τμήματος έχει προγραμματιστεί για τη Δευτέρα 28 Αυγούστου στις προπονητικές εγκαταστάσεις της Τσαλαβούτα.
Θα ακολουθήσει το Παιδικό τη Δευτέρα 4 Σεπτεμβρίου και την επομένη (Τρίτη 5/9) αρχίζουν και τα υπόλοιπα 4 τμήματα υποδομής του συλλόγου.