Ανακοινώσεις
Ακαδημία Π.: Την… ξέρουν την Χωράφα!
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2018/02/akadimiamen.jpg)
Με δύο νίκες και μία ισοπαλία ολοκλήρωσαν την αγωνιστική δραστηριότητα του Σαββατοκύριακου τα μικρά τμήματα της Ακαδημίας Περιστερίου, στο 6Χ6 των αθλητικών εγκαταστάσεων της Χωράφας.
Τα Προτζούνιορ Α’ επικράτησαν με σκορ 3-0 του αντίστοιχου συγκροτήματος της ΜΕΝ Ιλίου και σκόρερς τους Φώτη Π. (2) και Σκούμπαφλο.
Τα Προτζούνιορ Β’ αναδείχθηκαν ισόπαλα με σκορ 3-3 με την Ανθούπολη και σκόρερς τους Καρτσαγκούλη, Μαρίνο και Τζελίτα και τέλος, τα Αστεράκια επιβλήθηκαν με σκορ 4-2 της ΜΕΝ Ιλίου με σκόρερς τους Κριτή (3) και Φώτη Δ.