Ανακοινώσεις
Ακαδημία Π.: Δύο στα δύο για την Κ10
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2019/02/akadimiak10C-773x380.jpg)
Νικηφόρα ήταν και τα δύο παιχνίδια της Κ10 της Ακαδημίας Περιστερίου, στις αθλητικές εγκαταστάσεις της Χωράφας, στη διάρκεια του Σαββάτου.
Το τρίτο τμήμα επιβλήθηκε αντίστοιχου τμήματος του Φοίνικα με σκορ 5-2, στο κεντρικό γήπεδο και σκόρερς τους Καραχάλιο Σπ. (2), Κλέτσιο (2) και Κανάρη.
Το δεύτερο τμήμα επιβλήθηκε του Δήμου Αγίων Αναργύρων με σκορ 14-2 και σκόρερς τους Πότσι (5), Ποθητό (4), Ζουγανέλη (2), Κανάρη (2) και Καραχάλιο. Έπαιξαν ακόμη οι Ακριβος, Γρίβας, Καρτσαγκούλης, Μαρίνος Ν. και Τσιλίκας.