Ανακοινώσεις
Ένωση: Σάββατο με Άρη Πετρ.
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2022/10/enosiepsaomilos2022-773x380.jpg)
Δύο αλλεπάλληλα παιχνίδια με τα αντίστοιχα τμήματα του Άρη Πετρούπολης έχει το πρόγραμμα των Κ18 και Κ16 της Α.Ε. Περιστερίου, για το Σάββατο 8/10.
Συγκεκριμένα, η Κ16 θα αγωνιστεί στις 4.15 μ.μ. και η Κ18 στις 5.30 μ.μ. στο Γρηγορίου Γ’. Υπενθυμίζουμε ότι και τα δύο τμήματα που προπονούνται υπό τις οδηγίες του Σπύρου Νταλαγεώργου και η Κ18 θα δώσει το παρών μετά από αρκετά χρόνια στο οικείο πρωτάθλημα υποδομών της ΕΠΣΑ.