‘Άγιος”: 2/2 η Κ16 στο Θουκυδίδειο
![](https://peristeri-academies.gr/wp-content/uploads/2020/11/agiosk16omilosTHOU2020a-650x380.jpg)
Νικηφόρα ολοκλήρωσαν τον πρώτο κύκλο των αγωνιστικών υποχρεώσεων μέχρι την υποχρεωτική αναστολή δραστηριότητας οι Κ16 (2) και Κ16 (3) του Αγίου Ιεροθέου, που παίρνουν μέρος στο πλαίσιο του Θουκυδίδειου τουρνουά.
Η Κ16 (2) επικράτησε του Ιάσονα Ιλίου στο Νταμάρι, με σκορ 5-2 και σκόρερς τους Γραφάκο (2), Θαναηλίδη, Μούτσα και Βασιλακάκη.
Ο Ισίδωρος Χαλιμούρδας χρησιμοποίησε τους Μαγκόπουλο, Πατσή Σ., Μούτσα, Θαναηλίδη, Βασιλακάκη, Θεοδοσίου, Μάρκου, Τσιάτση, Μπονιάκου, Γραφάκο, Πατεράκη, Στύλο, Μανίτσα, Λιβα, Κουρούπη, Πατσή Γ., Τσήμα και Σουφλα.
Νωρίτερα, στο ίδιο γήπεδο, η Κ16 (3) επιβλήθηκε με σκορ 2-1 του Α.Ο. Περιστερίου,
Σκόρερς: Καραμπίνης, Πατσής / Γκίκας Κ.
Για το συγκρότημα του Νικήτα Κατσίπη έπαιξαν οι Σκλιβάκης, Κανέλλος, Λιβας, Μαθιουδάκης Γ., Ζαχαριας, Στύλος, Λιθαδιώτης, Καραμπίνης, Παπαμιώνης, Πατσής Γ., Σουγλας, Θάνος, Μαθιουδάκης Α., Μίχος.
Ο Γιάννης Γαϊτανίδης χρησιμοποίησε τους Ξαφέλλη, Παπαναστασίου, Μιχαήλ, Βαλτογιάννη, Ευαγγελάτο, Ξενάκη, Κλουβάτο, Τσιφτσή, Γκοτσούλια Ν., Τσαραπατσάνη, Γκοτσούλια Δ., Γκίκα Κ., Γεωργακόπουλο, Γκίκα Δ., Γραμμόζη, Δεγγεστινό.